W dniu 25 maja 2024 r.  w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie mieliśmy okazję doświadczyć niezwykłych chwil dzięki spektaklowi Teatru Żelazny. Zostaliśmy mile zaskoczeni przez zabawną adaptację popularnej baśni Braci Grimm – "Złota Rybka w smażalni ryb", stworzoną przez utalentowaną Martę Guśniowską.

Nowoczesna wersja baśni przeniosła nas do nadmorskiego świata w rytmie szant, oferując kolorową i bogatą scenografię, energiczne piosenki i dynamiczną akcję. Rewelacyjna gra aktorska dostarczyła dzieciom wielu wrażeń i radości.

Znana wszystkim opowieść przypomniała nam o wartościach takich jak skromność, umiar i radość z codziennego życia. Pokazała, że szczęście, którego szukamy, często jest na wyciągnięcie ręki.

Jesteśmy wdzięczni Teatrowi Żelazny za wyjątkowe widowisko pełne humoru i mądrości oraz wszystkim widzom za stworzenie ciepłej atmosfery. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!