W dniu 2 sierpinia w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie odbył się wyjątkowy Koncert Konkursowy w ramach VII Polonijnego Festiwalu Polskiej Piosenki. Na naszej scenie mieliśmy zaszczyt gościć utalentowanych wykonawców z całego świata, w tym z Australii, USA, Szwecji, Danii, Holandii, Niemiec, Kazachstanu, Białorusi i Ukrainy. ?✨

Wydarzenie poprowadziła niezastąpiona Pani redaktor Halina Nabrdalik z Radia Opole, która jednoczy i spaja Polaków za granicą od wielu lat. Jej zaangażowanie i pasja są nieocenione.Polonijny Festiwal Polskiej Piosenki to wyjątkowe wydarzenie, które łączy Polonię z różnych zakątków świata poprzez muzykę i kulturę. To nie tylko okazja do zaprezentowania talentów, ale także do budowania więzi i wspólnoty wśród Polaków mieszkających za granicą. Festiwal jest doskonałą okazją do promowania polskiej kultury i tradycji na arenie międzynarodowej.Dziękujemy wszystkim artystom za ich niesamowite występy oraz publiczności za gorące przyjęcie i wsparcie. To dzięki Wam ten wieczór był tak wyjątkowy!

Dziękujemy również naszym sponsorom: Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Handlowo-Usługowemu Stefania Grabowska, Beate Zimmermann oraz Restauracji Centrum. Bez Waszego wsparcia to wydarzenie nie byłoby możliwe.

#festiwalpolskiejpiosenki #gokgogolin #polonia #kulturapolska #polonia