zwiastun wigilia2011W dniu 20 grudnia, w Zajeździe Karolinka w Gogolinie, odbyło się spotkanie opłatkowe seniorów. Wtorkowy wieczór obfitował w chwile pełne wzajemnych życzeń, wzruszeń i radości.


Przybyłych gości uroczyście przywitała Dyrektor OPS w Gogolinie Izabela Olczyk. Zgodnie z tradycją, wigilijną kolację poprzedziła Ewangelia odczytana przez ks. Aleksandra Sydora, później modlitwa prowadzona przez ks. Józefa Skowronka oraz serdeczne życzenia złożone przez Burmistrza Gogolina – Joachima Wojtalę oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej – Franciszka Holeczka. Potem nastąpiło dzielenie się opłatkiem, mnóstwo życzeń, uśmiechów i wzajemnych uścisków.

Po kolacji zebrani mieli przyjemność uczestniczyć w Jasełkach przygotowanych przez dzieci z PSP nr 2 w Gogolinie. Była to współczesna opowieść o narodzinach Pana Jezusa, zabawnie dramatyczna, ale z szczęśliwym zakończenia. Dzieci prezentowały się fantastycznie, miały cudowne stroje i świetne przygotowanie. Ich śpiewom towarzyszyły dźwięki gitary siostry katechetki. Brawom nie było końca.

Zapraszamy do galerii...