W sobotni wieczór 12 kwietnia o godz. 18:00 sala widowiskowa Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie wypełniona była po brzegi. Wszyscy z niecierpliwością czekali na artystów teatru muzycznego Castello, którzy wcielali się w rolę postaci jednej z najsłynniejszych i najpiękniejszych operetek na świecie pt. „Księżniczka Czardasza". Podczas spektaklu można było usłyszeć takie przeboje jak: „Artystki, artystki, artystki z variété..., Choć na świecie dziewcząt mnóstwo..., Tak całkiem bez dziewczątek na nic świat...."

Główną rolę zagrała gwiazda Teatru Muzycznego Castello — Naira Ayvazyan — towarzyszyli jej znakomici artyści polskich scen muzycznych. Reżyserską pieczę nad całością sprawował Tomasz Białek, a widowisko uświetnia choreografia Jacka Nowosielskiego.
Spektakl zagrano w dwóch aktach, publiczność bawiła się znakomicie o czym świadczyły gromkie brawa oraz owacje na stojąco.
Z pewnością repertuar operetkowy jeszcze nie raz zagości na scenie naszego Gminnego Centrum Kultury.