Grupa Gogolińskich Mażoretek ArriVa działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie w dniach 19-21 maja 2017 r. brała udział w XIX Mistrzostwach Polski Mażoretek, które odbywały się w Kędzierzynie Koźlu. W 3-dniowych mistrzostwach wystąpiło łącznie blisko 1800 zawodniczek ze 128 zespołów. Mimo tak silnej konkurencji reprezentantki Gminy Gogolin zdobyły medale:
- brązowy medal i tytuł II V-Ce Mistrza Polski w kategorii MIX FORMACJE KADETKI swoim „smerfnym” występem zdobyła grupa MINI ARRIVA
- złoty medal i tytuł Mistrza Polski w kategorii BUŁAWA SOLO SENIORKI zdobyła WERONIKA CISIŃSKA

Cała grupa Mażoretek ArriVa swoją ciężką i wspaniałą pracą po raz kolejny zdobyła wysokie miejsca na Mistrzostwach Polski i pokazała, że jest w znakomitej formie.

Serdecznie dziękujemy również instruktorce - pani Sandrze Mientus, za zaangażowanie w przygotowania Zespołu Mażoretek ArriVa do występów, wsparcie oraz za godną reprezentację Gminy Gogolin. Gratulujemy tak świetnych wyników!

Szczególne podziękowania należą się również dziewczynom ze starszej grupy Mażoretek ArriVa, które okazały ogromne wsparcie młodszym koleżankom podczas zawodów, oraz rodzicom uczestniczek za obecność, pomoc i wzorowy doping dla całej grupy.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że spośród tegorocznych uczestników Weronika Cisińska, grupa Mini ArriVa mix (Smerfy), Mini ArriVa scena pom pom, duet Wiktoria Simon i Agata Wasielewska (flaga) i duet Katrin Chrobok i Karolina Kowolik (2x baton) zakwalifikowały się do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Chorwacji i we Włoszech.