Wielka Gala Sylwestrowa w Gogolinie

“Viva Wiedeń viva Musical” – to tytuł Wielkiej Gali Sylwestrowej podczas której mieszkańcy Gogolina oraz licznie przybyli goście przywitali Nowy Rok w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie.

Maes Chamber Orchestra oraz międzynarodowej klasy soliści sceny operetkowej, operowej i musicalowej zabrali zgromadzonych w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, Nowego Jorku i Hollywood, do magicznego świata operetki, muzyki filmowej i musicalu, gdzie rozbrzmiały najpiękniejsze arie, duety, walce i polki, a także największe przeboje musicalu, muzyki filmowej i światowe przeboje pop-kultury.

Artyści zaprezentowali niezwykły kunszt wokalny i wykreowali najwspanialsze światowe arie, szlagiery i duety miłosne.
O północy Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala złożył zebranym gościom i mieszkańcom gminy noworoczne życzenia oraz wzniósł ze wszystkimi wspólny toast.
Życzymy wszystkim aby Nowy Rok przyniósł wiele radości, szczęścia, zdrowia oraz spełnienia najskrytszych marzeń.