Wawel Truck wraca do Gogolina!

Już w najbliższą niedzielę, 10 września br. Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy pojawi się w Gogolinie podczas obchodów Żniwnioka 2023, czyli Gminnych Uroczystości Święta Plonów „Bądź dobry jak chleb”. Wawel Truck będzie stacjonował przy Placu Benedyktyńskim w godzinach 14.00-20.00. Jak zawsze, na odwiedzających czeka wiele niezwykłych atrakcji!

Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to niezapomniana przygoda! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR, najmłodsi mogą też przejechać się wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają tajniki jej produkcji, a także dowiedzą się więcej o dobrych składnikach w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mix swoich ulubionych słodyczy, które zabiorą ze sobą.

Wawel Truck travelkuje ze smakiem

W Wawel Trucku na odwiedzających czeka jeszcze jedna słodka niespodzianka! To pyszna nowość od marki Fresh&Fruity – Żelki Travelki w czterech egzotycznych odsłonach: owocowe smaki Afryki, owocowe smaki Azji, owocowe smaki Ameryki oraz wegańskie Żelki Travelki Smaki Świata z międzynarodowym certyfikatem V-label. Najmłodsi będą mogli zabrać ze sobą jeden z czterech wariantów tych łakoci, które będą rozdawane przez hostessy do wyczerpania zapasów.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i tekst „Spotkajmy się na trasie! 10.09 GODZ. 14:00-20:00 GOGOLIN WAWEL.COM.PL .COM. WAWEL wrwel d1898 KR8EG35”