Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 10 marca o godzinie 16:00 w Gminnym Centrum Kultury w Gogolinie. Jest to niepowtarzalna okazja, która nie tylko będzie stanowić muzyczny prezent dla Karoliny i Karlika, lecz także przyniesie niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom.

W tym wyjątkowym dniu przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe muzyczne show, które zapewni The Tribute to ABBA i BONEY M, wykonując największe przeboje tych legendarnych zespołów. Przy akompaniamencie takich utworów jak Mamma Mia, Dancing Queen, Rivers of Babylon czy Daddy Cool, zapewniamy niezwykłą rozrywkę oraz atmosferę pełną radości i entuzjazmu.

Dodatkowo, na scenie pojawią się utalentowani artyści z Czech i Słowacji, w tym Jozef Pavlusik, laureat czesko-słowackiego programu "Mam Talent", oraz Władysław Czepiec, zaolziański tenor, laureat programu "The Voice of Poland Senior". To wyjątkowy skład, który gwarantuje niezapomniane przeżycia muzyczne.

Rozpoczęcie sprzedaży BILETÓW na to wyjątkowe wydarzenie następuje już DZIŚ, podczas imprezy z okazji Tłustego Czwartku. Od jutra bilety będą dostępne również w Sekretariacie GOK. Cena biletu to jedyne 60 zł (normalny) oraz 30 zł (ulgowy).

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia miłego czasu w towarzystwie znakomitej muzyki i wspaniałych ludzi. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

Dzień Kobiet