W imieniu Burmistrza Gogolina i Związku Śląskich Kobiet Wiejskich serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym Jarmarku Wielkanocnym, który odbędzie się 17 marca (niedziela) o godzinie 15:00 w Hali Sportowej im. B. i Z. Blautów w Gogolinie.

Jarmark Wielkanocny to doskonała okazja, aby poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, podziwiać piękne ozdoby i rękodzieło, a także spróbować tradycyjnych potraw śląskich. W ramach Jarmarku odbędzie się także XXIV Wojewódzka Wystawa Stołów Wielkanocnych, na której zaprezentują się sołectwa i dzielnice, które powalczą także w konkursie na najlepszy wypiek. Będzie to nie lada gratka dla smakoszy i miłośników kultury ludowej.

Na ten dzień zaplanowaliśmy również wiele innych atrakcji, takich jak występy artystyczne dzieci i młodzieży, konkursy z nagrodami, kawiarenka wielkanocna, czy stoiska z wyrobami i ozdobami wielkanocnymi. Tradycyjnie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Kroszonkarskim i Zdobienia Jaj Wielkanocnych im. J. Lipki "Wielkie dzieło sztuki na małej skorupce".
Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Przyjdźcie i bawcie się razem z nami na Jarmarku Wielkanocnym w Gogolinie.

1._Zarządzenie_GOK.021.12.2024_Gminny_Konkurs_Kroszonkarski_i_zdobienia_jaj_wielkanocnych.pdf

2._Regulamin_Konkursu_w_kat._dla_dzieci_i_młodzieży_do_lat_16.pdf

3._Regulamin_Konkursu_w_kat._powyżej_16_lat_2.pdf

Załacznik_nr_1_do_regulaminu_-_Zgoda_rodzica.pdf

Załącznik_Nr_2_do_regulaminu_-_zgoda_osoby_pełnoletniej.pdf

 

Plakat Jarmark Wielkanocny 2024 3