Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki pt. "Muzyczno-taneczny bukiet dla Naszych Mam"! Gminne Centrum Kultury w Gogolinie zaprasza wszystkich miłośników muzyki i tańca na niezapomniany wieczór pełen wzruszeń i świetnej zabawy.
Data: 24 maja 2024 r. Godzina: 17:30 Miejsce: Gminne Centrum Kultury w Gogolinie

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy program artystyczny, który na pewno umili ten wyjątkowy dzień. W wykonaniu utalentowanych artystów ze Studia Piosenki pod kierownictwem Marty Wawrzynek-Koziołek oraz Zespołu Tańca Współczesnego "Białe Róże" pod kierownictwem Martyny Tetłak, działających przy GOK-u w Gogolinie, czeka na Was niezapomniana dawka emocji i doskonała rozrywka! To doskonała okazja, by wspólnie celebrować miłość i wdzięczność wobec naszych ukochanych Mam. Zapraszamy do wspólnego spędzenia tego wyjątkowego wieczoru, pełnego pięknych dźwięków i wzruszeń! Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia! Zapisz datę w kalendarzu i przyjdź z rodziną, by razem cieszyć się magiczną atmosferą koncertu!

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Dzień matki mamy życzenia kartka Post na Instagram Dokument A4 1