Dużymi krokami zbliża się Wielkanoc… Nasze świetlice prężnie działały, żeby odpowiednio przygotować się na ten ważny czas. Odbyły się liczne warsztaty, zajęcia, wiele kreatywnej pracy! Zobaczcie sami
- W świetlicach wiejskich w Zakrzowie oraz Odrowążu panie podczas zajęć florystycznych przygotowały stroiki świąteczne do dekoracji stołów wielkanocnych.
Od środy do piątku w świetlicach w Choruli i Strzebniowie trwały warsztaty wiosenno – wielkanocne z cyklu Gogolin w Kwiatach. Podczas warsztatów przygotowano piękne makramowe zawieszki oraz cudowne, barwne Palmy Wielkanocne.
- W świetlicy w Choruli od dłuższego czasu trwają wielkanocne przygotowania. Uczestnicy zajęć tworzą cudne ozdoby, stroiki, zdobią jajka, oj u nas nie ma czasu na nudę!
- W piątkowe popołudnie 31 marca w świetlicy w Górażdżach odbyły się warsztaty tworzenia zajączków z gliny. Pracy było co nie miara - trzeba było mocno się sprężać, ale wszystkim uczestnikom udało się skończyć swoje dzieła. Powstały piękne prace, które po wyschnięciu zabierzemy do domu...
- W środowe popołudnie 29 marca w świetlicy w Obrowcu odbyły się warsztaty tworzenia palm wielkanocnych. Po pierwsze wykonano kwiaty z krepiny, a następnie dołożono do nich "bazie kotki" i bukszpan i powstały piękne palmy, które zabierzemy w Niedzielę Palmową do poświęcenia.
- Dzieci w świetlicy wiejskiej w Odrowążu miały okazję przygotować z wybranych przez siebie materiałów dekoracje wiosenno-wielkanocne, które wykorzystają do udekorowania swoich pokoi i będą ciepłym akcentem świątecznym w najbliższym czasie.