Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy bez - kto to taki? Nasz najlepszy przyjaciel miś.25 listopada świętują wszystkie misie i niedźwiadki. Z okazji ich święta zaprosiliśmy naszych milusińskich na świetlicowe zajęcia. Wspólnie z filią biblioteki 23 listopada zorganizowaliśmy u nas dzień misia.

Dzięki pani Krysi z biblioteki poznaliśmy historię pierwszego pluszowego misia, wiemy gdzie narodził się pierwszy miś, jak wyglądały misie kiedyś. Wysłuchaliśmy także przygód kilku książkowych niedźwiadków.

Na wszystkich uczestników czekały liczne gry i zabawy. Czy znacie te misie, który miś ma oklapnięte uszko, a kto nosi czerwony kapelusz, kto jest misiem o małym rozumku? W jakim napoju schował się miś? Czy łatwo łapką wyciągnąć małe co nieco albo złowić coś pysznego? Kto znajdzie najwięcej ukrytych misiów? Kto najładniej zje miodek bez użycia rąk? Oczywiście my!!! Możemy nazwać się misiowymi ekspertami.

Na wszystkich uczestników czekały też misiowe przysmaki, bułeczki z miodem, pyszny sok, misiowe czekoladki oraz oczywiście miśki żelki.

Opiekun
Katarzyna Wystrach-Blaut