Zrobiliśmy serca z wikliny papierowej i kolorowe motyle na naszą gazetkę świetlicową. Wraz z innymi świetlicami z naszej gminy uczestniczyliśmy w wycieczce integracyjnej do indiańskiej wioski ,,Tipi Town" w Kamieńcu Wrocławskim. Odwiedziliśmy tam namiot indiański, w indiańskim kręgu odtańczyliśmy taniec radości, strzelaliśmy z łuku, przeciągaliśmy linę,biegaliśmy na trzyosobowych nartach, łowiliśmy rybki, skakaliśmy w workach, czerpaliśmy papier, na koniec opanowaliśmy statki pirackie i zjedliśmy pyszną kiełbaskę z grilla.W kinie ,,Helios" w Opolu obejrzeliśmy film pt. ,,Gru ,Dru i Minionki" i odwiedziliśmy restaurację ,,Mcdonalds".

Zabawy z farbkami, modeliną, kolorowanie, tenis stołowy, piłkarzyki, gry planszowe, quiz kafelkowy, gry karciane i komputerowe . W każdy wtorek pani Kornelia z biblioteki przybliżała nam historię naszej wioski-opowiadając i prezentując ciekawe ekspozycje.

Opiekun świetlicy - Beata Klama