Jak minęły ferie zimowe w świetlicy młodzieżowej w Kamionku? Były pełne atrakcji i wrażeń. Na zajęciach kulinarnych świętowaliśmy dzień pizzy, robiliśmy budyń oraz przepyszne tosty. Dzieci wykazały się również talentami plastycznymi tworząc różnego rodzaju bałwanki. Odbyły się dwa wyjazdy. W pierwszym tygodniu pojechaliśmy do Gminnego Ośrodka Kultury w Gogolinie na zajęcia pt. „Wirtualna rzeczywistość” natomiast w drugim tygodniu odbył się wyjazd do Krasiejowa. Dzieci miały także możliwość uczestniczenia w naszym świetlicowym dniu łamigłówek oraz dniu bajek. W ramach zajęć sportowych udaliśmy się na kryty basen do Kamienia Śląskiego. Jedną z atrakcji była także piesza wycieczka do pobliskiej biblioteki. Ferie zakończyliśmy bardzo słodko świętując tłusty czwartek. Dzieci wróciły do obowiązków szkolnych, odliczając już dni do wakacji!

Opiekun Świetlicy w Kamionku
Sara Grobosz