Wakacje w naszej świetlicy w Odrowążu minęły bardzo szybko, były bardzo udane i aż żal, że nie mogą trwać jeszcze chociaż kilka dni. Spędziliśmy je, co najważniejsze bezpiecznie i na wspaniałej zabawie, chociaż upał dawał nam się czasami we znaki niemiłosiernie, to czas spędzony w naszej świetlicy podczas wakacji był zapełniony mnóstwem różnych atrakcji i nie można było się nudzić.
 
Poniedziałki spędzaliśmy na sportowo grając w piłkę nożną, dwa ognie, siatkówkę plażową lub inne gry na świeżym powietrzu. Wtorki poświęcone były różnym zajęciom plastycznym które rozwijały kreatywność oraz zdolności plastyczne i manualne uczestników wakacyjnych zajęć. W środy dzieci brały udział w zajęciach kulinarnych podczas których piekły smakołyki  ustalone i zaakceptowane  wcześniej przez całą grupę. Czwartki przebiegały pod znakiem aktywności na świeżym powietrzu np.spacer po lesie, podchody, zabawy z wodą, gry towarzyskie dla dzieci na dworze. W piątek inicjatywę podczas zajęć przejmowały dzieci i miały okazję zaprezentować i opowiedzieć o swoich pasjach, kto chciał mógł przedstawić nam swoje zwierzęta i trochę o nich poopowiadać jakie historie z nimi się wiążą. Poznawaliśmy też kraje z których pochodzą nasi koledzy. Niezapomniane było spotkanie z naszym kolegą oraz jego mamą, którzy przyjechali do nas z Mołdawii i wybrali Odrowąż na miejsce swojego zamieszkania przepięknie opowiadali o kraju z którego pochodzą i pokazali nam zdjęcia z ostatnich wakacji, które spędzili w Mołdawii.
 
Byliśmy też w kinie na nowej wersji "Król lew'', film wszystkim bardzo się podobał chociaż część dzieci przyznało,że wersja animowana bardziej im się podobała i była bardziej wzruszająca.

Opiekun świetlicy Kilisz Irena