W świetlicy wiejskiej w Odrowążu ruszył wakacyjny, kreatywny cykl zajęć dla dzieci. Organizatorzy przygotowali bogaty program, który ma na celu rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych najmłodszych mieszkańców wsi.

Podczas pierwszych zajęć dzieci miały okazję stworzyć własne, unikalne zawieszki do plecaków. Kolorowe, ręcznie robione ozdoby nie tylko stanowią wyjątkową pamiątkę, ale także pomagają w wyróżnieniu plecaków podczas wakacyjnych wypadów. Dzięki nim, dziecięce bagaże będą łatwo rozpoznawalne wśród innych plecaków.
Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dzieci z entuzjazmem przystąpiły do pracy, używając różnych materiałów, takich jak koraliki, filc, kolorowe wstążki i farby. Każde dziecko miało możliwość stworzenia zawieszki według własnego pomysłu, co dodatkowo wzbogacało ich kreatywność i indywidualność.
Organizatorzy cyklu zajęć zapowiadają kolejne spotkania, podczas których dzieci będą mogły tworzyć różnorodne prace plastyczne, ucząc się jednocześnie nowych technik i umiejętności. W planach są między innymi warsztaty malarskie, zajęcia z ceramiki oraz wspólne tworzenie letnich dekoracji.
Cykliczne zajęcia w świetlicy wiejskiej to doskonała okazja dla dzieci do spędzenia wakacyjnego czasu w twórczy i rozwijający sposób. To również szansa na nawiązanie nowych przyjaźni oraz integrację z rówieśnikami z okolicy.