W dniach 30.01-01.02. Gmina Gogolin stała się areną karnawałowego szaleństwa! Parkiet Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie został opanowany przez policjantów, kowbojów, strażaków, wróżki, czarodziejki, księżniczki i super bohaterów. Dlaczego? Ponieważ odbył się pierwszy bal przedszkolaka w tym roku!

Pierwszego dnia, 30.01, maluchy z Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie oraz Oddziału Przedszkolnego w Górażdżach wzięły udział w niezapomnianej zabawie. W pięknych i kolorowych strojach tańczyły, śpiewały i bawiły się w towarzystwie swoich kolegów i opiekunów. Słodkie niespodzianki dodatkowo dostarczyły energii do tańca i zabawy.

Drugi dzień, 31.01, należał do dzieci z Publicznego Przedszkola w Malni oraz Publicznego Przedszkola nr 3 w Gogolinie. To była wspaniała okazja do wspólnej zabawy, tańca i śpiewu w kolorowych strojach i maskach. Również nie zabrakło słodkich niespodzianek i atrakcji dla małych uczestników.

Trzeciego dnia, 01.02, odbył się ostatni bal przedszkolaka w tym sezonie. Dzieci z Publicznego Przedszkola w Zakrzowie, Kamieniu Śląskim i Kamionku mieli możliwość integracji i zabawy. Małe gwiazdy wystrojone w barwne kostiumy bawiły się na parkiecie przy muzyce, śpiewie i tańcu. Słodkie przekąski dodatkowo uzupełniły energię uczestników.
Do zobaczenia w przyszłym roku!