Dnia 20 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie mieliśmy zaszczyt serdecznie przywitać Was na spotkaniu z cyklu "Witajcie w naszej bajce", które odbyło się z niezwykłym entuzjazmem i radością.

Nasze utalentowane dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Malni, przygotowały wyjątkową opowieść pod tytułem „Calineczka", która poruszyła serca wszystkich obecnych.
Historia o dziewczynce nie większej od ludzkiego kciuka, narodzonej z ziarna zasianego przez bezdzietną kobietę, okazała się być prawdziwym klejnotem kreatywności i zaangażowania naszych małych artystów. Ich występ na scenie był nie tylko pełen uroku, ale także niesamowicie wzruszający.

Nie możemy nie wspomnieć o nieocenionym wsparciu i pomocy, jaką okazali opiekunowie grupy, Pani Julia Kamińsky i Ewa Gajda-Pampuch, którzy przyczynili się do sukcesu tego wspaniałego projektu swoim profesjonalizmem i oddaniem. Jak zawsze mogliśmy liczyć na muzyczne powitanie oraz występ „Wędrującej Kapeli" pod kierownictwem Pani Elżbiety Klimas.Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za udział w tej magicznej podróży do krainy bajek. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe i niezapomniane. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkania i wydarzenia, które z pewnością przyniosą równie wiele radości i inspiracji.