Ani się nie obejrzeliśmy, a już półmetek naszych ferii i za chwilę zakończenie. W minionym tygodniu wiele się działo.
W ramach współpracy z innymi świetlicami wspólnie pojechaliśmy z świetlicą z Zakrzowa i Strzebniowa do kina w Opolu na film pt. „Rodzinka nie z tej ziemi".
Kolejnego dnia wybraliśmy się do Gminnego Centrum Kultury w Gogolinie na teatrzyk pt. „Lech Czech i Rus".
Jak już byliśmy w świetlicy, zrobiliśmy pyszne kolorowe sałatki, można powiedzieć, że wiosenne przy takiej pogodzie.
Jeśli witaminy to i ruch, więc poszliśmy na nasz plac zabaw i tam spędziliśmy aktywnie czas.
Na zakończenie ferii wspólnie upiekliśmy pizzę. Każdy przyniósł to co lubi na niej najbardziej, papryka, kukurydza, pieczarki, salami to były główne składniki.

Szkoda, że ferie zimowe się tak szybko skończyły. Teraz czas wracać do szkoły i obowiązków. Zajęcia w naszej świetlicy były odskocznią od rzeczywistości. Spędziliśmy czas nie tylko mile ale aktywnie, kulinarnie i dydaktycznie.

Opiekun świetlicy
Elwira Frank