Drugi tydzień ferii zimowych przebiegł równie intensywnie i ciekawie jak pierwszy. Razem z innymi dziećmi mieliśmy okazję obejrzeć w naszym Domu Kultury teatrzyk z Krakowa, który przedstawił nam baśń pt. "Lech, Czech i Rus". W środę gościliśmy u nas zaprzyjaźnioną grupę dzieci z świetlicy w Komornikach wraz z opiekunką panią Agnieszką Nowotny. Wzajemnie wymienialiśmy się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami z zakresu papieroplastyki. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i twórczej atmosferze. Był dzień z turniejem gier różnych, gry i zabawy na boisku oraz wiele innych ciekawych zajęc. W ostatni dzień ferii gościliśmy w naszej Świetlicy panią Magdę Lepich - pracownika Doradztwa Rolniczego w Krapkowicach, która przeprowadziła dla naszych dzieci szkolenie w zakresie bezpieczeństwa na wsi pt. " Bezpiecznie na wsi - nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu". Po czym zaprosiła dzieci do udziału w konkursie plastycznym w tym temacie. Ostatnie popołudnie ferii przeznaczone było na podsumowanie, wręczenie nagród dla wszystkich uczestników i słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym możliwe było przeżyć tak wiele w tak krótkim czasie. Szkoda, że to już koniec. Czekamy na wakacje...