Do tego szczególnego dnia długo przygotowywaliśmy się. Od jakiegoś czasu w naszej świetlicy trwały nieustannie warsztaty kroszonkarskie, których zwieńczeniem był wczorajszy konkurs dla dzieci i młodzieży naszej wsi. Konkurs trwał od godz. 13.00 do 17.00. Uczestniczyło w nim 16 osób w dwóch kategoriach wiekowych:
- klasa I - III
- klasa IV - VI i starsi

Było wiele emocji, każdy chciał wygrać, być najlepszym.
W grupie młodszej zwyciężyła Aurelia Spalek z kl II, w starszej Dagmara Schyma z kl VI oraz Monika Wojciechowska z kl V. W tym konkursie nie było jednak przegranych, wszyscy należą do tej wyjątkowej grupy dzieci, którym nasza kultura, tradycje i sztuka ludowa są bliskie. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę stosownie do zajętego miejsca. Pokonkursową wystawę prac można obejrzeć w naszej świetlicy.
Dziękujemy wszystkim sponsorom.

Opiekunka świetlicy w Malni