Wakacje już za nami, wszyscy uczestnicy doskonalili swoje nabyte umiejętności i świetnie się przy tym bawili. W czasie poniedziałkowych zajęć dzieci tworzyły różne dzieła m.in. dequpage, ozdoby żniwne i wiele innych. Dzieci każdą zrobioną samodzielnie rzecz mogły zabrać do domu. We wtorkowe zajęcia dzieci uczyły się szyć, tworzyły m.in. laleczki, misie i torby na zakupy.

W każdą środę podczas rekordowych temperatur jakie nawiedziły naszą gminę dzieci doskonaliły swoje umiejętności pływackie. Zajęcia odbywały się na gogolińskim basenie indywidualnie i z ratownikami.

W czwartki podczas warsztatów teatralno-plastycznych uczestnicy zajęć przygotowywali się do występu, który odbył się 20 sierpnia. Podczas, którego do Gminnego Ośrodka Kultury zjechały się świetlice młodzieżowe, aby obejrzeć przedstawienie i wspólnie pośpiewać podczas karaoke show. W czasie warsztatów plastycznych dzieci tworzyły m.in.: obrazy z maku, roboty z recyklingu, uczyły się jak namalować kotka lub pieska.

Piątkowe zajęcia spędzaliśmy pod hasłem „W 8 dni dookoła świata”, w którym to zwiedzaliśmy różne państwa nie wyjeżdżając z Gogolina. W miesiącu sierpniu dużo czasu spędziliśmy na basenie, dlatego udało nam się zwiedzić jedno państwo – Niemcy. W zapoznaniu się z historią Niemiec pomogło nam DFK.

Wakacje w Nutka Cafe dobiegły końca, ale nie martwcie, spotykamy się w przyszłym roku na kolejnych ciekawych i interesujących zajęciach.

Od 1 września Nutka Cafe otwarta
od poniedziałku do piątku