Ferie zimowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie były niezwykle bogate w różnorodne zajęcia i emocje!

Pierwszy dzień zapoczątkował się pod znakiem muzyki, gdyż nasi podopieczni wyruszyli w fascynującą podróż przez krainę dźwięków. Gogolińska Wędrująca Kapela zachwyciła dzieci prezentując im różnorodne instrumenty i zachęcając do wspólnego śpiewu, tańców i zabawy. W podziękowaniu za wspaniałe doświadczenie, dzieci przygotowały drobne upominki dla swoich muzycznych przyjaciół.

Drugi dzień był dedykowany sztuce plastycznej, gdzie dzieci oddały się kreatywnej ekspresji, tworząc bajeczne dzieła z własnych zdjęć. Nie było miejsca na nudę, gdyż pędzle i farby stały się narzędziami ich wyobraźni.

Trzeci dzień to spotkanie ze sztuką teatralną, gdyż Teatr Żelazny z Katowic przybliżył dzieciom magiczny świat bajki "Pchła Szachrajka" Jana Brzechwy.

Czwarty dzień to fascynujące warsztaty chemiczne z Lab of Life, gdzie dzieci miały okazję eksperymentować z suchym lodem, sztucznym śniegiem i wieloma innymi ciekawymi zjawiskami. Dodatkowo, stworzyły również kolorowe czapeczki z włóczki, rozwijając swoją zręczność i kreatywność.

Na zakończenie ferii odbył się karnawałowy bal, pełen kolorowych przebrań, tańców, konkursów i radości. Nie zabrakło tradycyjnych zabaw karnawałowych, które sprawiły wiele radości wszystkim uczestnikom.